Pubg Rulet Siteleri Nelerdir? Pubg Kodları

Pubg Rulet Siteleri Hakkinda

Son zamanlar da csgo sitelerinin çok tutulduğu, oyunlar da çok kullanıldığı görülmüştür. Pubg oyununda da rulet siteleri oldukça fazla kullanılmaktadır. Csgo siteleri pubg için gündem olmaya başlamıştır. Csgo sitelerinde ilk kullanım her zaman ücretsiz olmaktadır. İlk kullanımda ücretsiz bakiye vermekte olan bu sitede bakiyeye sahip olabilmek için yapılması gereken tek şey kod girilmesi gerekmektedir. Bu kodlar;

Pubg Jackpot

Kazanç ihtimali, diğer oyuncularına göre az olmasından daha yüksek olmasıdır. Katılabilmek için öncelikle Steam’ e giriş yapılması gerekir. Daha sonra sol tarafta olan deposit bölümüne tıklanır. Bu işlemden sonra Steam Trade linkini isteyecektir. Linki ekledikten sonra, bakiye ekleme yapılması gerekmektedir. Ardından deposite tıklayıp Steam Envanterinden eşyayı siteye eklemek gerekir bir tane eşya eklemek yeterli olacaktır. Bunları yaptıktan sonra Jackpot’a katılmış olacaksınız.

Pubg Rulet Siteleri Hakkinda
Pubg Rulet Siteleri Hakkinda

Pubg Bet

Diğer sitelere nazaran çok daha zor ama oldukça kazançlı bir sitedir. Sitenin içerisinde beş oyun bulunmaktadır. Fakat oyunlarından sadece bir tanesi oynanabilmektedir. Kazançlı Rulet için, dört renk bulunmaktadır. Bunlar; Kırmızı, altın, mavi ve siyah renklerdir. Renkler sıra ile birlikte x iki, x üç, x beş ile x elli kazanç sağlamaktadır. Altın rengini kazanmak biraz zordur. Genellikle kullanılan renkler kırmızı ve siyahtır.

Pubg Plus

Aktif olarak kullanılan sitelerden bir tanesidir. Bunun hakkında en iyi ayrıntıları öğrenip, canlı casino sitelerini inceleyebileceğiniz güvenilir siteleri http://www.monaco-sf.com/ adresi üzerinden de inceleyebilirsiniz. Genellikle iki oyun modu bulunur. Double ve Pubg Bets’dir. Double de kullanılan renkler yeşil, kırmızı, siyah olmak üzere üç renkten oluşmaktadır. Siyah ve kırmızı iki x kazandırmaktadır. Yeşil renk ise on dört x kazandırmaktadır. Pubg Bets ise dört renkten oluşmaktadır. Sıra ile x iki, x üç, x beş, ve x elli kazandırmaktadır. Siteden bakiye alabilmek için ise, sitenin sağ yukarısında olan Free Points, yazısına tıklayarak açılan perde de Promo Code yazan yere kod girmek yeterli olacaktır.

Pubg Rol

Diğer sitelere nazaran pek oynayanı yoktur. Pubg Rol’ da oran ne kadar yüksek olur ise kazanma şansı o kadar artacaktır. Oynayabilmek için ise Classic Game bölümünden eşya yatırmak yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir